Skup aut od firm

Hiperautomarket prowadzi skup aut nie tylko od osób fizycznych. Często i chętnie kupujemy także samochody od firm. Kupujemy pojedyncze samochody od osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą jak i od spółek. Jesteśmy skłonni od reki odkupić pojedyncze egzemplarze aut jak i większe ilości samochodów.

Kupujemy nie tylko samochody osobowe klasy średniej, interesują nas też samochody luksusowe oraz pojazdy specjalne używane w firmach.

Sprzedaż samochodu firmowego w naszej firmie jest przede wszystkim szybka, wygodna i bezpieczna!

Szybka - gdyż możesz sprzedać samochód nawet już dziś. Jeśli dopiero co skończył Ci się leasing samochodu NIE MUSISZ PRZEREJESTROWYWAĆ auta. Wystarczy faktura wykupu auta, karta pojazdu oraz dowód rejestracyjny no i auto ;) Wszystko może odbyć się jeszcze dziś łącznie z wypłatą całej gotówki.

Wygodna - gdyż auta nie musisz przygotowywać w żaden sposób, myć, czyścić, usuwać drobnych usterek. Znamy się na autach i umiemy ocenić ich stan - drobne usterki nie stanowią żadnej przeszkody. Większe zostaną odpowiednio skalkulowane przez naszych rzeczoznawców a wycena z pewnością będzie możliwie korzystna dla sprzedającego.

Bezpieczna - sprzedajesz auto w firmie, znamy procedury, wiemy jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży auta, wyrejestrowania, zwrotu sumy ubezpieczenia itp.  Posiadamy wszystkie dokumenty - faktury, umowy kupna sprzedaży oraz możliwość dokonywania błyskawicznych przelewów w banku.