Jak działamy

Działamy przede wszystkim szybko, sprawnie i zdecydowanie. Zależy nam aby kupić jak największą ilość aut. Aby osiągnąć ten cel musimy naszym Klientom oferować ceny wyższe niż konkurencja, komisy samochodowe czy też salony. I tak też robimy. Każdy samochód wycenia profesjonalny rzeczoznawca dlatego wiemy dokładnie ile warty jest samochód i jaka jest możliwie korzystna cena za auto.

Szybko - dlatego jeśli czytasz ten tekst to musisz wiedzieć, że możesz nam sprzedać swoje auto nawet dzisiaj i od reki otrzymać całość gotówki. Pamiętaj tylko, że kupujemy samochody nie starsze niż 12 lat.

Zdecydowanie - interesuje nas każdy samochód nie starszy niż 12 lat i jesteśmy zdecydowani aby go kupić jeśli zaproponowana przez nas cena zostanie zaakceptowana przez sprzedającego. Nie zwlekamy z decyzja, z wypłata gotówki - kupujemy auta od ręki i od ręki wypłacamy całość gotówki.

Sprawnie - sprzedaż auta może nastąpić właściwie w dowolnym miejscu zarówno w naszych oddziałach we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Zielonej Górze ale także w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta. Jest to możliwe dzięki temu, że w naszym skupie aut pracują mobilni przedstawiciele którzy dojadą w miejsce wskazane przez Klienta

Sprzedaż samochodu w naszym skupie aut nie różni się niczym od sprzedaży osobie prywatnej pod względem formalnym. Z drugiej strony jesteśmy bardziej zdecydowani na zakup, kupujemy auta od ręki.