Hiperautomarket skup aut Warszawa

 

Jak każdy większy skup samochodów Hiperautomarket prowadzi skup aut na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. W tym regionie koncentrujemy się na skupie aut zakupionych w polskim salonie nie starzych niż 7 lat – ineteresuje nas każda marka oraz model samochodu z dowolnym wyposażeniem. Stan samochodu nie ma znaczenia choć zdecydowana większość samochodów które kupujemy w Warszawie to auta w dobrym lub bardzo dobrym stanie.

SKUP AUT LUKSUSOWYCH

Specjalizacja to w dzisiejszych czasach podstawa w każdej branży także w braży skupu aut. Hiperautomarket specjalizuje się nie tylko w skupie samochodów z polskiej sieci dystrybucji ale także w skupie samochodów luksusowych ( bez względu na kraj pochodzenia ) .

Specjalizacja pozwala nam na budowanie szerokich kontaktów biznesowych a dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne ceny a przede wszystkim błyskawiczny odkup każdego samochodu luksusowego.

Porsche, Aston Martin ale także BMW, Mercedes czy inne samochody luksusowe – jeśli posiadasz taki pojazd i szukasz klienta skontaktuj się z nami – odkupimy Twój samochód za gotówkę lub skojarzymy Cie z Klientem który poszukuje danego modelu. Współpracujemy z firmami z Niemiec, Francji, oraz Anglii co pozwala nam dość szybko zlokalizować nabywców nawet na żadkie i mało poszukiwane a także drogie egzemplarze. Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny na naszej stronie i poczekaj na kontakt naszego konsultanta