Hiperautomarket skup aut Poznań

 

Nie tylko w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu ale także w Poznaniu Hiperautomarket oferuje szybki skup aut za gotówkę. Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich osób które chcą szybko i bezpiecznie ale także na korzystnych warunkach sprzedać swój samochód. Kupujemy samochody które są nie starsze niż 10 lat. Interesują nas samochody wszystkich marek - bez względu na wyposażenie oraz kraj pochodzenia a także stan techniczny - nie mniej jednak muszą być to pojazdy sprawne.

Auta od osób prywatnych ale także samochody firmowe ( floty aut)

Skup samochodów Hiperautomarket kieruje swoją propozycję także do firm. W przypadku wymiany floty jesteśmy w stanie odkupić większą ilość samochodów - kupujemy auta osobowe, samochody dostawcze, ciężarowe ale także pojazdy specjalne. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc bez problemu wystawisz na nas fakturę vat.

Skup aut polesingowych

Często samochody sprzedawane są zarówno przez osoby fizyczne jak i firmy zaraz po wykupieniu auta z leasingu. W takiej sytuacji sprzedając samochód w naszej firmie nie musisz auta przerejestrowywać oraz czekać na ponowną rejestrację. Wystarczy, że posiadasz z banku kartę pojazdu, dowód rejestacyjny, ubezpieczenie oraz fakturę wykupu samochodu. Jeśli posiadasz te dokumenty możesz nam sprzedać auto od ręki za gotówkę.SKUP AUT DROGICH I LUKSUSOWYCH POZNAŃ

Hiperautomarket.pl wraz ze swoimi partnerami jako jeden z niewielu skupów samochodów w Polsce specjalizuje się w kupnie aut stosunkowo młodych ( wiek aut do 10 lat) oraz aut drogich i luksusowych. Jeśli posiadasz samochód drogi i chcesz szybko zlokalizować nowego nabywcę - skontaktuj się z nami już teraz. Posiadamy sieć kontaktów nie tylko w Polsce ale także w Europie która pozwoli nam szybko zlokalizować Klienta na Twój samochód. Chętnie odkupimy także auta rzadkie oraz luksusowe których wiek przekracza 10 lat.