Hiperautomarket skup aut Kraków

 

W Krakowie sprzedaż samochodu jest także możliwa szybko i od ręki za gotówkę w skupie aut Hiperautomarket. Jesteśmy firmą o wieloletniej tradycji dzięki szerokim kontaktom w branży motoryzacyjnej jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne ceny odkupu aut.

Bezpłatna wycena aut

Wyceny samochodów w naszej firmie sporządzają profesjonalni rzeczoznawcy. Każda wycena jest sporządzana w czasie nie dłuższym niż 1h od czasu przesłania zgłoszenia. Wyceny są bezpłatne oraz nie zobowiązują do niczego. Mają charakter informacyjny. Dzięki temu, że wyceny sporządzają specjaliści zawsze możesz liczyć na wycenę samochodu adekwatną do stanu oraz wyposażenia samochodu.

Sprzedaż auta czy oddanie auta w rozliczeniu

Obecnie często zdarza się, że podczas zakupu nowego samochodu w salonie diler proponuje nam pozostawienie naszego poprzedniego samochodu w rozliczeniu. Jest to rozwiązanie na które wiele osób się decyduje gdyż nie trzeba czekać na sprzedaż samochodu aby kupić nowy, można przyjechać jednym samochodem a wyjechać z salonu już nowym. Niewiele jednak osób podczas zostawienia swojego samochodu w salonie zastanawia się jaka jest faktyczna wartość ich samochodu i ile tracą na takiej transakcji.

Tymczasem salony samochodowe proponują za samochody pozostawione w rozliczeniu ok 60% ich wartości.

Hiperautomarket proponuje odkup samochodów używanych w cenach dużo korzystiejszych niż salony samochodowe. Możesz także przyjechać do jednej z naszych siedzib lub po prostu sprzedać auto u siebie pod domem otrzymując natychmiast gotówkę.