Jakie ceny płaci za auta SKUP AUT ?

Wypowiedzenie umowy leasingu samochodu – SKUP AUT POLEASINGOWYCH
7 grudnia 2016

Jakie ceny płaci za auta SKUP AUT ?

Czy sprzedaż samochodu w skupie aut się opłaca? To kwestia którą należy rozpatrzyć pod kilkoma względami. Szybkości sprzedaży, wygoda oraz oczywiście najważniejsza kwestia cena. Zaczniemy od omówienia najważniejszej kwestii czyli jakie ceny za samochody proponujemy.

Cennik skupu aut

Wycenę za dany samochód można szybko, bezpłatnie oraz bez zobowiązań obliczyć na naszej stronie internetowej za pomocą specjalnego formularza. W formularzu tym podajemy podstawowe dane samochodu a także opisujemy jego ewentualne mankamenty. Formularz trafia do rzeczoznawcy który dokonuje wstępnej wyceny pojazdu. Następnie wycena ta przesyłana jest na wskazanego przez użytkownika e-maila. Cała procedura nie powinna zająć więcej niż 60 min i jest dostępna 7 dni w tygodniu.

Jakie jednak konkretnie ceny proponujemy za samochodu. Wszystko zależy od marki oraz modelu samochodu. Jednak przyjąć można, że za najbardziej popularne marki i modele na polskim rynku płacimy 80-85% ceny. Jest to gotówka wypłacana natychmiast a sprzedaż może nastąpić nawet w dniu pierwszego kontaktu z naszą firmą.

Czy jest to korzystne  i wygodne rozwiązanie?

Poczynając od wygody jak najbardziej. Sprzedający nie musi w żaden sposób przygotowywać samochodu do sprzedaży, usuwać usterek, czyścić czy wykonywać innych zabiegów kosmetycznych.

Biorąc pod uwagę cenę sprzedający musi liczyć się teoretycznie ze sprzedażą w nieco niższej cenie choć czasami może okazać się, że ostatecznie cena sprzedaży w danym momencie będzie korzystniejsza niż samodzielna sprzedaż przez dłuższy czas.

Sytuacja taka może mieć miejsca np pod koniec roku kiedy ceny samochodów z danego rocznika tracą znacznie na wartości czy też w momencie kiedy producent wypuszcza nowy model danego auta lub samochód przechodzi lift.

Cena może okazać się też korzystna w momencie kiedy ubezpieczenie auta zbliża się do końca lub samochód wymaga naprawy usterek przed sprzedażą.

Sprawdź już teraz cenę za swój samochód:

CENNIK AUT – SKUP AUT HIPERAUTOMARKET

Dodaj komentarz